Mehmet ERİKMEN

Aydın Karacasu

Belediye Başkanı

Kıymetli Hemşehrilerim;

 

Belediye Başkanlığım boyunca hep hizmet üretmek en büyük hedefim.

Birbirinden değerli projeler gerçekleştirerek Karacasu’nun çehresini değiştirmek için çalışmalarımızı yürüteceğiz. Devraldığımız süreçte devam eden projelerimizi bir bir tamamlayarak hizmete açmak için gece gündüz çalışıyruz.  Bize güvenenler asla yanılmayacak.

Benim anlayışımda siyaset odaklı belediyecilik yoktur.

İsraf yoktur, laf üretmek yoktur, gösteriş yoktur.

Benim anlayışımda Az konuş, çok çalış sadece hizmet, hizmet, hizmet vardır.

Her insana adaletle hürmet ederek, Karacasu’muzu ve vatandaşlarımızın maddi-manevi tüm varlığını kutlu bir emanet olarak görüp sahip çıkmak, herhangi bir kesime ve kişiye değil sadece milletime ve devletime sadakat göstererek hizmet etmek vardır.

Karacasu, herkesin örnek aldığı Tarım ve Turizm şehri olacak.

Bize güvenen hemşerilerimizin alnı ak başı dik bir şekilde geleceğe yürümesi için gece- gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Allah nasip etti; sizler de fırsat verdiniz hizmetlerimizi Karacasu’muza kazandırmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Siz Karacasu halkı, bizim yanımızda olduğunuz müddetçe; hizmetlerimizi en doğru şekilde Karacasu’muza kazandırmaya devam edeceğiz.

ÖZGEÇMİŞ

 

1981 Palamutçuk doğumlu olan Mehmet Erikmen evli ve iki çocuk babasıdır.  Mehmet Erikmen, İlkokulu Palamutçuk İlkokulunda, Ortaokulu Nazilli İmam Hatip Ortaokulunda tamamladı. Liseyi ise İzmir Karşıyaka İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Başkan Mehmet Erikmen, 28 Şubat dönemi olduğu için İmam Hatip Lisesi mezunu olarak İlahiyat haricinde en fazla iki yıllık bölümlere gidebilmesi nedeniyle İnşaat Bölümünü tercih etti.

2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümüne kaydolan Mehmet Erikmen, 28 Şubat döneminde yaşanan siyasi sürecin etkisiyle bir dersten dolayı diplomayı alamadı. 2019 Yerel Seçimlerinde Zeki İnal'ın en büyük destekçisi olan Erikmen, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiş, Karbel'in de müdürlüğünü yapmıştı. Zeki İnal’ın istifasının ardından Belediye Başkan adayı gösterilen Erikmen, Karacasu Belediye Meclisinin oylamasının ardından Belediye Başkanı olarak görevini sürdürüyor.